KadıncaModaÜnlüler & Tv

Ünlülerin 2019-20 Sonbahar/Kış Sezonu Saç Rengi Trendleri

Ünlülerin 2019-20 Sonbahar/Kış Sezonu Saç Rengi Trendleri

Lady Gaga’nın Buz Platininden, Bella Hadid’in Bej Bronde’una, Sarı Ve Yumuşak Tonların Zirvede Hak İddia Ettiği 2019-20 Sonbahar/Kış Sezonunun Saç Rengini Keşfedelim.

Bej Bronde

Ne Kahve, Ne De Sarı: Sarının Çarpıcı Havasıyla Kahvenin Kullanım Kolaylığını Birleştiren Bronde Saçlar, Yeni Mevsimde Sessiz Ve Mat Bej Alt Tonlarla Yenileniyor.

Baharat Kızıl

Kızıl, Kırmızı Tonlar Sonbaharda Biraz Daha Sıcak, Kapalı Ve Baharat Tonlarıyla Yenileniyor. Seksapel Dozu Yüksek Bu Gizemli Renk, Yazdan Kalma Bronz Ciltlerin Kusursuz Eşlikçisi Olacak.

 Jet Kestane

Tek Ton Kahvelerden Hoşlanıyorsanız Siyahın Keskinliğini Ve Kahvenin Doğallığını Birleştiren Jet Kestane, Soğuk Mevsimin Gözde Koyu Renklerinden.

Buz Platin

Birkaç Sezondur Sarı Yelpazesinin Gözdesi Olan Platin Sarı, Beyaza Göz Kırpan Buz Tonlarıyla Daha Soğuk, Daha Cesur Ve Daha Etkileyici Bir Aura Yayıyor.

 Yumuşak Geçiş

Koyu, Kestane Kahveler Bu Sezon Hafif Tonlu Geçişlerle Rahatlıyor. Doğal Bir Etki Bırakan Bu Görünüm Yüzünüze Daha Aydınlık Ve Yumuşak Bir Hava Verecek.

Çerçeve Highlightlar

Yüzü Çerçeveleyen Kontrast Tonlu, Açık Renk Highlightlar, Orta-Koyu Renk Saçlarına Boyut Katmak Ve Hacimli Saç İllüzyonu Vermek İsteyenler İçin Sezonun Yeni Gözdelerinden.

Brit Sarı

Sarı Saçların Yükselen Yıldızlarından Çiğliği Ve Doreliği Alınmış, Brit Esintili Daha Mat Ve Bej Sarılar Koyu Saç Dipleriyle Kombinlenerek Grunge, Spor Ve Aykırı Bir Etki Bırakıyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı