ErkekçeKadıncaModa

2020 Mücevher Moda Trendleri

2020 Mücevher Moda Trendleri

2020 yılında mücevher trendleri farklı zincirler, renki taşlar ve sarı altınlardan oluşuyor. Gelin 2020’nin mücevher trendlerini inceleyelim.

Farklı Tarzda Zincirler ve Renli Taşlar
Diğer yıllara göre daha çeşitli zincirler rağbet görmekte. Farklı kalınlıklar da ve farklı çeşitlerde bulunan zincirler birkaç sezondur göz önünde bulunmakta. Renkli taşlar da geçen sezondan beridir süregelen bir trend. Özel kesim olarak kullanılan renkli taşlar hem üzerinizdeki mücevherleri daha gösterişli yapmakta hem de daha modern hale getirmekte. En gözde olanlar ise onyx, lapis, quartz olmakta, Bu taşlar hem etkileyici bir görünüme sahip hem de kolay kesilebilen taşlardır.


Tekrar Victoria Dönemi ve Sarı Altınlar
Eski trendlerden olan Victoria dönemi ve sarı altın 2020 yılında da trendlere girmeyi başarmış durumda. Yıllardır moda olan pembe altın ile sarı altını görmeyi unuttuğumuz bu dönemler de tekrar sarı altının trend olması da çok iyi oldu. Önceden alaturka görülen sarı altın artık modernizmi canlandırmakta.
Tene daha yakın rengi olan yumuşak geçiş veren pembe altının yerini daha dikkat çeken ve havalı sarı altın almış durumda. Zincirlerde sıkça rastladığımız sarı altın daha hoş bir görünüm sunmakta. Romantik mücevherlerden oluşan Victoria döneminin geri gelmesi de ayrı bir hava katmış durumda.


2020’de Layering ve Su Yolu
Bir aralar ince tasarımlar ile üst üste takılarak popülerliği artan layering artık farklı bir şekilde ilermeye devam ediyor. Farklı ve büyük tasarımları üst üste takarak ‘more is more’ diyebileceğimiz etkileri olmakta.
Diğer bir trend ise su yolu kolyeler. Kutusunda düğünleri bekleyen su yolu kolyeler artık günlük takıların bir parçası haline geliyor. Sade ve şık olan su yolu kolyeleri bazı kadınlar değeri yüksek olduğu için takmak istememekte. Onlar için ise pırlantasız su yolu kolyeleri tavsiye ediyoruz.

2020’nin mücevher trendleri bu şekilde ilerlemekte. Mücevher trendlerini belirleyen başlıca etken moda sektörü olmakta. Moda dünyası mücevher modasının eskiden etkili olan akımlarını tek tek önümüze getirmeye devam ediyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı