Moda

2020’nin İlkbahar ve Yaz Moda Trendleri

2020’nin İlkbahar ve Yaz Moda Trendleri

2020 yılı her ne kadar beklenildiği gibi geçmese de ilkbahar/yaz trendleri paylaşıldı. Bu yıl ki trendler oldukça cesur. Gelin 2020 ilkbahar/yaz trendlerini birlikte inceleyelim.

Tropikal Etkiler

İklim değişiklikleri konusunda bir farkındalık yaratılmak istenirken moda tasarımcıları da buna sessiz kalmadılar. Renkli, canlı ve tropikal etkiler taşıyan bu parçalar sezona hareket ve canlılık katmış durumda.

Bu Yaz Siyah Yine Moda

Siyah her ne kadar yazın tercih edilmese de bu yaz çok dikkat çekici tasarımları mevcut. Bu tasarımlar ile yazın siyah elbiseleri sıkça görebiliriz. Tasarımcılar yazın siyahın oluşan dezavantajını nefes alan kumaşlar ile kapatmış durumda.

Bu Yaz Siyah Yine Moda

Şortlar Göz Kamaştırıyor

2020 İlkbahar/Yaz modasının en gözdelerinden birisi de mini şortlar. Mini şortlar için gardırobunuzda mutlaka yer açın. Bu yaz oldukça gözde ve revaçta olacağı kesin.

Şortlar Göz Kamaştırıyor
Şortlar Göz Kamaştırıyor

Bu Yaz İç Çamaşırı Furyası Başlıyor

Bu yaz seksapeliteyi arttıran tasarımcılar iç giyim parçalarını da tasarımlarına dahil ettiler. Slip elbiselerin yanında iç çamaşırı, korse ve sütyenler ile oldukça şık ve bir o kadar seksi tasarımlar ortaya çıkmış durumda.

göğüs bakımı yontemi

El İşçilikleri de Ayrı Güzel

Geçen yaz da olduğu gibi bu yaz da göz önünde olacak parçalardan biride el işçiliği olan tasarımlar. Naif ve sade işçilikler ile göz dolduran bu tasarımlar can alıcı dantellerle süslendiği zaman deniz kıyısında veya bir davette tüm gözleri size çevirecektir.

70’ler Modası Her Sene Görünüyor

70’lerin modalarından olan takım elbiseler her yıl trendlerde olmaya devam ediyor. Geçmişten esintiler taşıyan ancak şu ana ayak uydurabilen takım elbiseler özgür ruhlu 70’ler kadınlarını anımsatıyor.

70’ler Modası Her Sene Görünüyor
Fotoğraf :GoRunway

Kıvrımlı Kumaşlar

Moda lügatında wrap olarak bilinen kıvrımlı kumaşlar da aslında yeni bir moda değil. Vücudu rastgele saran bu kumaşların antik Yunanlara kadar uzanan bir tarihçesi mevcut.Düzensiz görünümüyle farklı bir tarz yaratan bu elbiseler, bu yaz ayında baya ses getirecek gibi görünüyor.

Trençkot Her Zamanki Gibi

İlkbahar da yanımızda olması gerekenlerden birisi de ince bir ceket. Bu yüzden her ilkbahar/yaz koleksiyonunda mutlaka trençkotları görüyoruz. Son zamanların trençkot rengi ise bej olarak karşımıza çıkıyor.

Trençkot Her Zamanki Gibi
Trençkot Her Zamanki Gibi
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı