Genelİş

Kefil ve Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekmek

Kefil ve Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekmek

Kredi kullanımlarına yönelik başvurularda bankalar çeşitli isteklerde bulunarak tüketicilerin bu aksamda kredi çekmelerini sağlamaktadır. Özellikle de gelir belgesi beyanı ve kefil istemleri gibi problem çıkartan durumlara yönelik tüketiciler gelir belgesiz kredi veren bankalar üzerinde arayışa geçmiştir. Bizlerde bu mevzuyu göz önünde bulundurarak sizlere 2020 yılı kampanyaları dahilinde yer edinen 5 farklı bankanın sunduğu kefilsiz, gelir belgesiz olarak sunulan krediler hakkında detaylı bilgiler sizlere aktarmaya çalışacağız.

Kefil ve Gelir Belgesi Olmadan Kredi

Kefil ve Gelir Belgesi Olmadan Kredi
Kefil ve Gelir Belgesi Olmadan Kredi

EnPara: Listemizin ilk başında QNB Finansbank’ın ek hizmet aksamı olan EnPara geliyor. Sadece web ve mobil bankacılık üzerinden başvuruları gören EnPara, bu kapsamda müşterilerine yönelik belgesiz 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Maksimum 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile tercih edebileceğiniz kredinin faiz oranları ise %2,07 olarak belirlenmiştir.

N kolay: etken Bank tarafından sağlanan N basit hizmetlerindeki kredi kullanımlarının en güzel yanı ise başvuru kapsamında kredi notuna bakılmaması üzerinedir. N rahat üzerinden başvuru da bulunacağınız kredi başvurusunda 30 bin TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Etken Bank tarafından belirlenen faiz oranı ise %2,89 olarak sunulmaktadır.

CEPTETEB: Türkiye ekonomi Bankası da gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında içeriyor. Kredi kullanım üst limiti olarak 30 bin TL belirlenen krediyi 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Ek olarak belirlenen vade seçeneği ve meblağın faiz oranı ise %2,10 olarak belirlenmiştir.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

ING Mini Kredi: ING Bank tarafınca sağlanan kredinin en üst limit meblağı 5 bin TL’ye kadar tüketicilere sunulmaktadır. İlgili krediden faydalanabilmek için düşük faizli oranlardan faydalanabilirsiniz. Ek olarak ikinci bir kredi fırsatı ise 50 bin TL’ye kadar sunulmaktadır. %1,99’dan başlamış olan faiz oranlarıyla kredinizi ilgili bankadan çekebilirsiniz.

Akbank: Şubeye gitmeden ve gelir belgesiz olarak çekebileceğiniz kredi fırsatını Akbank’tan değerlendirebilirsiniz. İlgili banka tarafınca sunulan kredinin üst kullanım limiti 30 bin TL olarak belirlenmiştir. Ek olarak kredinin faiz oranı ise %2,21 olarak belirlenmiştir. Akbank ATM’lerinden yada web üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı