MakyajModa

Gelinliğim Hazır Peki Makyajım?

Gelinliğim Hazır Peki Makyajım?

Eğer gelinliğimi buldum ve bu gelinlikle tam bir külkedisi olabilirim. Harika görünüyor üzerimde sadece biraz tamamlayıcı unsurlar gerek diyorsanız; doğru yerdesiniz. Sizi gelinliğinizle eşsiz gösterecek trend olan gelin makyajlarından bahsedeceğiz.
Tabii ki, düğün için bir makyaj bakmak seçimi göz korkutucu bir görev gibi görünebilir. Ancak, oturma planınızla başa çıkmak, hangi yakınınızı nereye konumlandıracağınıza eminim ki daha zor bir görevdir. Düğün organize etmek tam anlamıyla herkesi memnun etmeyi öğrenmek demektir. Tabii ki böyle bir şey söz konusu olmadığından işimiz biraz zor ve telaşlıdır. Ama endişelenmeyin tüm bu hazırlıklar içerisinde sizi mükemmel gösterecek telaşınızı gizleyip günün prensesi yapacak makyaj fikirlerimiz var.

Duygusal ve etkili gelinler için kırmızı ruj sade bir göz makyajı
Tüm ilgiyi gülümsemelerine bırakmak isteyen gelinler için harika bir fikir.

 

Ombre göz farı ve nüde dudaklar Tüm dikkati gözlerine çekmek isteyen vamp gelinlerimize özel bir makyaj.

Uzun kirpikler incecik eyeliner belli belirsiz bir makyaj Yeni yılın trendlerinden biride sade güzellik. Belirsiz makyaj aslında gizli makyaj. Bu yıl gelinlerimizin çoğu bunu kullandı.

Kontürlü bir cilt, leylak rengi dudaklar ve dikkat çekici gözler, Her halde asla eskimeyen ve her daim revaçta olacak bir gelin makyajıdır bu. Yıllarca da kendini gösterecek gibi.

Belirgin kaşlar, çıplak dudak ve kalın eyeliner Tüm odağı sadece ve sadece gözlerine çekmek isteyen güzelliğin bakışlardan ibaret olduğunu düşünen gelinler için ideal ve hoş bir makyaj.

Sizde hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzde eşsiz bir güzelliğe bürünmek istiyorsanız. Verdiğimiz makyaj trendlerine göz atmalısınız. Sizi bir masal prensesine dönüştürecek tüm makyaj trendlerini görebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı